Апеляційний суд взявся за справу про повноваження Насірова

Київський апеляційний адміністративний суд призначив до розгляду апеляційні скарги у справі за позовом Романа Насірова до Державної фіскальної служби про  встановлення наявності та відсутності повноважень суб’єкта владних повноважень.

Про це повідомляє «Судовий репортер» на ухвалу суду від 20 грудня

Мова йде про апеляційні скарги Національного антикорупційного бюро України, Державної фіскальної служби України, ПАТ «Укргазвидобування», Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Відкрите судове засідання призначено на 23 січня о 10.35. Справу розглядатиме колегія суддів – Пилипенко О.Є., Глущенко Я.Б., Шелест С.Б.

Оскаржується постанова Окружного адміністративного суду міста Києва, який 23 листопада 2017 повністю задовольнивпозов Романа Насірова і встановив:

1) наявність у Насірова як голови ДФС повноважень приймати рішення про розстрочення та/або відстрочення грошових зобов’язань або податкового боргу платників податків без обмежень у сумі та в межах одного бюджетного року;

2) відсутність у голови ДФС повноважень аналізувати фінансовий стан платника податку, який звернувся із заявою про розстрочку або відстрочку грошового зобов’язання чи податкового боргу;

3) відсутність у голови ДФС повноважень відмовити у відстрочці чи розстрочці за наявності позитивного висновку територіального органу Державної фіскальної служби.

Відомо, що НАБУ і САП клопотали про участь у справі в якості третьої сторони, посилаючись на кримінальне провадження стосовно Насірова про зловживання владою при наданні компаніям Олександра Онищенка розстрочок зі сплати рентної плати на 2 млрд грн. Однак Окружний адмінсуд це клопотання не задовольнив.

У зв’язку з неявкою представника ДФС суд вирішив розглядати справу за позовом Насірова у письмовому провадженні, тобто заочно, без участі сторін. Справою займалась колегія суддів на чолі з Євгеном Абловим.

Нагадаємо, що Шевченківський суд Києва 27 листопада почав розглядати по суті справу за обвинуваченням відстороненого голови ДФС Романа Насірова і директора Департаменту погашення боргу ДФС Володимира Новікова. У суді триває стадія зачитування обвинувального акту обсягом понад 700 сторінок. Найближче засідання у справі відбудеться 19 січня.
Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check