Справа Головатого: обвинувачений спізнився на 40 хвилин через затори

26 грудня судді і прокурори 40 хвилин чекали прибуття обвинуваченого в хабарництві екс-замголови Держекспортконтролю Сергія Головатого. Адвокат час від часу дзвонив йому і перепитував, коли він прибуде.
Водночас явку своїх свідків захист вкотре не забезпечив.
«Ми що ексбеушніків викликати будемо ?!», – відреагував адвокат на претензії прокурора.
О 16.40 в зал судових засідань увійшов Головатий.
Ось як пояснив ситуацію він сам.
– На Валах произошла авария. Столкнулись машины. Идти далеко, – сказав Головатий.
– Так Вали ж тут, – відреагував суддя.
– Что? – обвинувачений.
– Вали ж он через 20 метрів, – уточнив суддя.
– Ну там две машины повернулись и стоит пробка, – сказав обвинувачений.
(Близько 13 години Київ.Оперативний поінформував, що у Подільському районі по вул. Глубочицькій, 44 трапилася ДТП. Дві машини зіткнулися на трамвайних коліях у зв’язку з чим утворився затор. Засідання у справі Головатого було призначено на 16 годину).
Суддя поінформував, що о 17 год інша колегія розглядає справу, де людина перебуває під вартою. Тому на Головатого у суддів лишалося близько 20 хвилин.
У підсумку прокурор Володимир Кривенко тільки озвучив суду інформацію про рух по кримінальному провадженню стосовно Головатого. Як відомо, захист виявив бажання ознайомитися з цими документами.
Нагадаємо, що колишнього заступника голови Держекспортконтролю звинувачують у вимаганні $250 тис хабара від підприємства «Мотордеталь-Конотоп» за видачу дозволу на експорт продукції. Спілкування Головатого з представником приватної компанії фіксувалось на відео. Пізніше вдома та в машині екс-чиновника виявили мічені купюри.
Справа слухається в суді вже півтора року. Головатий вніс заставу і перебуває на свободі. Дослідження доказів обвинувачення закінчилось ще навесні цього року. Наразі суд повинен вивчати докази захисту. Так, сторона Головатого заявила 22 свідки. Хоча справа слухається щотижня, станом на сьогодні допитано тільки шестеро свідків захисту.

У минулому засіданні, 21 грудня, захист також не забезпечив присутність своїх свідків. Натомість Головатий і його адвокат заявили відвід прокурорам і суддям, який колегія суддів не задовольнила.
Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check