Однопартійка Ляшка заперечує, що купувала в нього автомобіль за 2 мільйони

Представниця Радикальної партії Вероніка В’юн заперечила, що купувала автомобіль в Олега Ляшка і платила 2 млн грн. Про це стало відомо з рішення Солом’янського суду.

З березня 2017 Національне антикорупційне бюро розслідує кримінальне провадження за ознаками можливого незаконного збагачення народного депутата Олега Ляшка. Справа з’явилася після того, як лідер Радикальної партії купив в Козині, під Києвом, будинок із земельними ділянками за 15 млн грн.

Детективи перевіряють доходи Ляшка. Так, у 2015 році він отримав 2,2 млн грн від продажу автомобіля. Покупцем значилась Вероніка В’юн, директор аудиторської фірми «Фінанс-Холдинг». Також відома як член Радикальної партії, у 2014 році вона брала участь у виборах до парламенту під №140 у списку цієї політсили.

На допиті жінка заперечила, що купувала в Ляшка автомобіль, підписувала будь-які документи з цього приводу чи передавала нардепу гроші.

Водночас сам Олег Ляшко на допиті підтвердив, що отримав 2 млн грн від продажу машини.

НАБУ отримало в суді дозвіл на перевірку документів щодо переоформлення автомобіля, чи не були вони підроблені з метою легалізації походження отриманих Ляшком коштів.


Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check