Аферист Авдаков, який тікав з-під варти, сидить у СІЗО з альтернативою застави у 29 мільйонів

Печерський суд продовжив строк тримання під вартою Сергія Авдакова, звинуваченого у шахрайстві, до 12 лютого 2018 року.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на рішення суду.

Одночасно суд визначив альтернативний запобіжний захід у вигляді застави в сумі 29,4 млн грн.

Суд врахував, що Авдаков обвинувачується у ряді злочинів, один з яких є особливо тяжким (шахрайство в особливо великих розмірах чи організованою групою), за який передбачене покарання на строк до 12 років позбавлення волі. Цей злочин Авдаков вчинив у період іспитового строку за вироком Дніпровського районного суду м. Києва від 28.04.2011, яким його засуджено за ст.ст.190 ч.4, 358 ч.2 КК України на 5 років позбавлення волі.

Крім того, Авдаков обвинувачується у втечі з-під варти. 26.12.2014 під час доставки до Головного військового клінічного госпіталю та огляду лікарем він втік і тривалий час перебував у розшуку. Його затримали тільки в листопаді 2016.


Сам Авдаков та його адвокат просили замінити запобіжний захід на такий, що не пов’язаний з триманням під вартою. Вони заявили, що ризики, на які посилався прокурор, є недоведеними, а тривале утримання Авдакова під вартою порушує розумні строки. Також захисник посилався на незадовільний стан здоров’я обвинуваченого, але надати суду медичні документи не зміг, стверджуючи, що вони ще не готові.

У червні 2017 до Печерського суду Києва надійшов обвинувальний акт щодо Авдакова і ще чотирьох його спільників. У грудні у справі ще тривала стадія підготовчого судового засідання.

Авдакова обвинувачують, що він у 2012-2013 рр. у змові з іншими особами обманом заволодів коштами екс-депутата Харківської міськради Олександра Грінька в сумі 60 млн грн, “продавши” приміщення на Хрещатику, які йому насправді не належали.
Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check